- Wizytówki Firm - Katalog firm

OLE.PL Wojciech Apola

  • logo_firmy
  • Poznań, 61-854, Mostowa 25/3, Województwo: Wielkopolskie
  • NIP: 738 100 06 95

Opis działalności

W sklepie internetowym OLE. PL można kompleksowo wyposażyć toaletę ogólnodostępną w firmie, urzędzie, szpitalu czy przychodni, centrum handlowym, obiekcie sportowym i innych obiektach użyteczności publicznej. Oferta sklepu obejmuje wszystkie podstawowe sprzęty i akcesoria do łazienki, jak np: suszarki do rąk, suszarki hotelowe i basenowe, dozowniki do mydła, dozowniki do płynów dezynfekcyjnych, pojemniki na papier, dozowniki do czyściw, pojemniki na ręczniki papierowe, kosze na śmieci, akcesoria łazienkowe, poręcze łazienkowe, wyposażenie wc ze stali nierdzewnej, lustra łazienkowe, sprzęt do sprzątania, środki czystości, ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, papier toaletowy, preparaty do higieny rąk i wiele innych materiałów higienicznych.

Firma działa w branży higienicznej od 1998 r., dzięki czemu bardzo dobrze zna rynek, współpracuje ze sprawdzonymi producentami z Polski i zagranicy i może oferować konkurencyjne ceny.

Przejdź do sklepu i poznaj pełną ofertę ole. pl. Zajrzyj także na firmowego bloga i przeczytaj porady eksperta z zakresu wyboru, montażu i pielęgnacji wyposażenia toalet.

Inne informacje

Promuj skuteczniej swoją firmę

OLE.PL Wojciech Apola

Dane kontaktowe

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 4.1/10 (78 głosów)